Boncuk Saç Kaynak

Murat Kolukırk

Murat Kolukırk

Saç kaynak sistemlerinin birçok farklı uygulama süreleri vardır. Bazı kaynaklar uzun olabilir bazıları ise kısa ve kolaydır. Boncuk Saç Kaynak hem uygulama süresi olarak hem de çıkarma olarak kolay bir sistemdir.

Boncuk Saç Kaynak sistemi eski bir sistem olmasına rağmen hala bayanlar tarafından vazgeçilmeyen bir sistemdir. Saça hiçbir şekilde zararı olmayan Boncuk Kaynak %100 Doğal Gerçek İnsan saçı kullanılmalıdır. Saçlarınıza kaynak yapılırken yanlış bir teknik uygulanması ya da %100 gerçek insan saçı kullanılmaması saçlarda dolaşma en kötüsü geri dönülmeyecek bir sonuç oluşabilir.

Bu yüzden saçlarınıza kaynak yaptıracaksanız eğer mümkün olduğunca araştırmalarınızı iyi yapmanızı öneririz. Çünkü saçlarınıza kaynak yaptırmak bir elektronik cihaz almak gibi değildir. Onu değiştirebilir, tamir edebilirsiniz fakat saçlarda yanlış teknikle uygulanan ya da gerçek saç takılmamışsa geri dönülmeyen bir yola girmiş olursunuz.

Merkezimizde toplamda 14 farklı kaynak sistemimiz bulunmaktadır. Şuana kadar müşterilerimizden gelen bir şikâyetimiz olmadı, internetten de araştırabilirsiniz. Instagram, Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek kaynak uygulamalarımız görebilirsiniz.

Florya’daki 5 katlı villamıza gelerek hem saçlarımızı görebilirsiniz hem de saç kaynak uzmanlarımızla konuşarak onlardan bilgi alabilirsiniz.
Saç Kaynak hakkında daha detaylı bilgiler için ve diğer kaynak sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi için Çağrı Merkezimizi ya da WhatsApp Hattımızı

arayabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz: 444 3 671 & WhatsApp Hattımız: 0532 592 8842

 

boncuk saç kaynak