Mikro Saç Kaynak Yaptırmak İsteyenler Bu Yazıyı Dikkatlice Okusunlar Mesuliyet Kabul Etmiyoruz!!!!
#mikrokapsül #saçkaynak yada kısaca #mikrokaynak olarak uygulanan #saçuzatma ve #saçgürleştirme uygulaması ben @muratkolukirik tarafından 2009 yılında uygulanmaya başlamıştır.

Yapmış olduğum uygulamaya akşam eşim ile televizyon seyrederken deterjan reklamındaki “mikro kapsül lekelerin kalbine işler” sloganından esinlenerek ismini benim koymuş olduğum bir kaynak sistemidir.

Yapılan işlem çok tutulunca ve sonuçları herkes tarafından takdir edilince bütün kuaförler arayıp bizden malzeme talep ettiler; Bize özel olduğu için,
Bu uygulamayı kimseye öğretmedik, eğitimini vermedik, sadece yurtdışındaki bayiilerimize eğitim ve malzeme satışı yaptık.
Fakat sosyal medaya üzerinden ve bize siz mikro kaynağı kaça yapıyorsunuz diye soran kişilerin. Sanki standart bir ürün satın alır gibi ucuzunu araştırıyorlar.

Başka yerlerden düşük fiyatlar aldığını ve daha sonra bodrum, #Ankara #İzmir #Bursa #Antalya Türkiyenin her yerinden bize yeniden gelerek ne olur beni bundan kurtarın diyen bir çok müşteri den gerçekleri öğrendik … Saçlarındaki inşaat silikon kalıntısını iki kişi 4 saatte temizlerken ÖĞRENDİK HERKES Mikro kaynak yapıyor.. Adını eşim ile televizyon izlerken esinlenerek koyduğum kaynak uygulamasını #Ataköy #Levent #Etiler #Şirinevler #Kadıköy hatta son zamanlarda #ombre uygulamaları ile adını duyurmuş #Ziverbey de ki kuaförler mikro kaynak yapıyormuş. Size eğitim ve malzeme verdik mi?

Peki Nasıl mı Yapıyorlar? Levent ve Etiler bölgesinde ünlülere #silikon tabancası ile yada #keratinkaynak uygulamasını yarı yarıya incelterek sözde mikro kaynak yapıyorlar arkadaş bu iş öyle keratini ikiye bölmeyle yada silikon tabancası ile yapılan bir şey değil.
Birde Utanmadan #mikrokaynakuzmani olarak kendini tanıtarak eğitim vermeye çalışıyorlar KOMİK olmayın yanıma gelip kıvranarak ne yaptığımı öğrenmek istediğiniz günler dün gibi.

Kaydet

Kaydet

Bir cevap yazın