Kaynak Saç Uygulaması

Şimdi yarı Türk yarı Rus olan Müşterimizden bahsedeceğiz size.

Kendisi incel telli ve zayıf saçlara sahip biri  ve saçlarını daha yoğun göstermek amacıyla hayatı boyunca hep saç kaynağı kullanmış , bütün sistemleri neredeyse tek tek denemiş.
Son iki defadır da saç kaynak uygulatmaya kendisi bize geliyor.
Ortalama saçlarını 3 ay , 4 ay kadar kullanıyor ve tekrar bakımını yaptırarak kullanıyor.

Yeni kaynak saç kullanacak kişiler için kendisine  Sach Saç Kaynak Merkezi olarak bazı sorular sorduk . ona sormamızın sebebi ise ; saçlarını çıkarırken yada kullanırken hiçbir sorun yaşamıyor yani çok iyi bir kullanıcı diyebiliriz.

saç kaynak bakırköyHemen neler konuştuğumuza dair bilgileri aktaralım.

1 – Saçlarınıza ekstra bir bakım yapıyor musunuz ?
Angelica : Hayır yapmıyorum , sadece saç kremi mi çok fazla diplerden itibaren sürmüyorum ( normalde de olması gereken budur ) ve gece yatarken saçlarımı topluyorum

2 – Neden topluyorsunuz ?
Angelica  : Uzun saçlar birbirine çok dolaşır. Kaynak saç olsun olmasın bu böyledir. Ama özellikle bizim gibi saç kaynağı kullanan kişiler daha çok dikkat etmelidir. Saçlarınızı çok hafif bir şekilde örüp yattığında sonradan taramanıza gerek bile kalmayacaktır.

3- Saç sağlığınız Nasıl
Angelica  : Eskisi gibi ayı durumda. Fark eden iyi veya bir şey yok. Sadece alttan kendi saçlarım yavaş yavaş uzamaya başladı.

4- Saçlarınızda Boyama , Maşa işlemleri yapıyor musunuz ?
Angelica  : Evet zaten saçlarımı sürekli boyamak zorundayım ve kaynak yaptığım saçları da sürekli boyuyorum. Ayrıca iş kadını olduğum için saçlarımın gün içerisinde de iyi görünmesi lazım . Sach saç kaynaklarının saçları genelde düz olduğu için ekstra bir şey yapmama gerek kalmıyorum. Ama arada sırada maşa da yapıyorum. Bunlar %100 Gerçek insan saçı olduğu için her türlü işlemi korkmadan yapabiliyorum.

5- Son olarak yeni saç kaynak kullanıcılarına bir öneriniz var mı ?
Angelica  : Uzun saç bir kadını her zaman daha güzel gösterir , eğer aklınızda saç kaynak işlemi varsa korkmadan yaptırabilirsiniz. Önemli olan Doğru Adresi seçmelisiniz

Teşekkürler.
Sach

Mikro Saç Kaynak uygulaması için tıklayabilirsiniz.

444 3 671

Saç Kaynak merkezi

Mikro Saç kaynak

Saç Kaynağı

Kaynak Saç

Aşağıda uygulama videomuzu izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın