Kelebek Bant Kaynak Sistemi

kelebek bant saç kaynakSaç kaynak sistemlerinde özellikle daha hızlı ve daha pratik çözümler isteyen kadınlar için yeni trend olan mikro bant kaynak sistemidir.

Mikro bant kaynak 2’ye ayrılmaktadır;

  1. Mikro Bant Sistem: Eni 4cm uzunluğunda tost sistem denilen 2 ayrı mikro bandın birbirine yapıştırılmasıyla oluşan sisteme denir. Saça takılan gramaja göre işlem ortalama yarım saat ya da 1 saat arasında sürmektedir. Herkes için vakit çok önemlidir. Bu yüzden vakit açısından mikro bant sistem gayet mükemmel bir çözümdür.
  2. Mikro Kelebek Sistem: İsmini kelebek şeklinden dolayı almış bir mikro bant kaynak türüdür. Eni 2 cm uzunluğundadır. Özellikle saçları kısa olan bayanların için aynı zamanda saçları seyrek olan bayanlar için yan kısımlarına ve tepe bölgelerinde uygulanmasıyla saçların daha dolgun bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle yapım aşaması biraz uzun sürmektedir.

 

Her zaman araştırmaya ve yeniliklere açık olduğumuz için yeni pratik yöntemlere, çözümlere ve her türlü saç tipi, uzunluğu için yeniklerle üretmeye devam ediyoruz.

Mikro Bant sistemlerinin üreten ve ithalat eden ilk Türk firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Sach Saç Kaynak Merkezimizde, saç kaynak uygulamaları yapılıp aynı zamanda toptan ham saçlarımızı satmaktayız. Mikro bant sistemlerinde de satış sunulmaktadır.

Saç kaynak, yeni sistemlerimiz ve diğer detaylı bilgiler için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3 671 & Whatsapp 0532 592 88 42

%100 doğal kelebek bant saç kaynak

kelebek bant

kelebek bant

Bir cevap yazın