Kelebek Bant Kaynak Yaptıranlar

mikro bant saç kaynak fiyatlarıMerkezimize gelen misafirlerimizin birçok problemi olabilir. Saçlarında sağlık problem mi, saçları uzayamayan veya saçlarının bir kısmı herhangi bir sebepten dolayı dökülme gibi bir ihtimaller olabilmektedir. Ama saçlarında çok büyük bir problem yok ama saçlarını uzatmak isteyen kişiler için Sach Saç Kaynak Merkezi olarak her zaman bir ilkleri yaparak Mikro Bant Kaynak ve Kelebek Bant Kaynak sistemlerinin hem satışını hem de üretimini ilk olarak Türkiye’de başlatmış bulunmaktayız.

Kelebek Bant Kaynak sistemimiz Mikro Banttan daha küçük tutamlarla saçların diplerindeki saça bant ile tutturularak yapılan bir sistemdir.
Melis Hanım ise merkezimize gelerek çoğunlukla Boncuk Saç Kaynak ve Keratin Saç Kaynak sistemlerini yaptırmaktaydı. Daha sonra Kelebek Bant Kaynak sistemini videolarımızdan görünce Saç Kaynak Merkezimize gelerek eski kaynaklarını çıkartıp Kelebek Bant Kaynak taktırmak istedi.
Saç Kaynaklarını kullandıktan sonra yenilemek için merkezimize tekrar gelen Melis Hanım çok rahat olduğunu, saçlarını istediği gibi şekillendire bildiğini kendi saçları gibi kullandığını bizlere söyledi.

Ayrıca Kelebek Bant Kaynak sistemini ortalama 2-3 ay kullanım süresi vermekteyiz. Bundan sonra yapışkan özelliği gitmekte olduğu için saçlarınızı yeniletmek için merkezimize gelmeniz mikro bant kaynak nedirgerekmektedir. Fakat Melis Hanım bizde saç kaynaklarını taktıralı 4 ay olduğunu ve herhangi bir sorun yaşamadığını belirtti.
Kelebek Bant Kaynaktan çok memnun kalan Melis Hanım’a video ve fotoğraf çekmek istediğimizi söyledik. Çünkü Melis Hanım’ın duyguları ile saç kaynak yaptırmak isteyenler bilgi sahibi olabilir.

Melis Hanım’a bur dan teşekkürlerimizi iletiyoruz. Saçlarını güle güle kullanması dileğiyle.
Eğer sizin de aklınıza takılan sorular var ise merkezimizi arayarak sorularınızı iletebilirsiniz.
Saç Kaynak Merkezimize gelerek de saçlarımızı görebilir aynı zamanda saç kaynak uzmanlarımız ile görüşüp saçlarınıza hangi kaynağın daha uygun olacağını belirleyebilirler.

Şimdi Melis hanımın Uygulama esnasından bir video ekliyoruz.

Aynı zamanda fotoğraflarada bakabilirsiniz.

Umarım sizde beğenirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Daha detaylı bilgi için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.
444 3 671
0532 592 8842

saç kaynak merkezleri

kelebek bant kaynak nasıl uygulanır

Bir cevap yazın