Kelebek Bant Saç Kaynak

kelebek bant saç kaynak merkezi istanbulBant sistemiyle saçlara uygulanan Kelebek Bant hem görünmezlik açısından hem de rahatlık açısından kaynak sistemi olarak üst sıralar çıkmıştır.
Mikro Bant Sistemiyle uygulama olarak birebir aynıdır. Fakat Kelebek Bant Saç Kaynak Mikro Bandın 4/1 küçüklüğünde ve hafifliğindedir. Çoğunlukla ince telli saçlara sahip kişiler için Kelebek Bant sistemi kullanılmaktadır. Daha çok başınızın sağ ve sol taraflarında kullanılabilen Kelebek Bant sistemi bütün baş yapısına da uygulanabilmektedir.

Çağrı Merkezimize ve WhatsApp Hattımıza Mikro ve Kelebek Bant Kaynak hakkında birçok soru gelmektedir. Uygulamalarımızda sadece Mikro Bant kullandığımızda oldu sadece Kelebek Bant ve başın sağ ve sol taraflarına Kelebek Bant arka tarafa ise Mikro Bant sistemi uyguladığımızda oldu. Bunun için saçlarınızın;
• Yapısına,
• Uzunluk/Kısalık,
• Kafa yapınızın genişlik boyutu,

Bunlar için Saç Kaynak Merkezimize gelebilirsiniz ya da WhatsApp Hattımıza saçlarınızın sağ, sol ve arka kısımlarını bize göndererek saç kaynak uzmanlarımız tarafından sizler için en uygun kelebek bant saç kaynak nedirkaynak sistemini belirleyeceklerdir.
Müşterilerimiz yaptığımız bütün kaynak uygulamalarında sonra mutlu bir şekilde Saç Kaynak Merkezimizden ayrıldılar.
Çoğu zaman saç kaynak uzmanlarımız tarafından kaynak uygulamalarını en doğru ve rahat kullanabileceğiniz şekilde belirlemektedirler. Fakat sizlerin de istediğiniz kaynak sistemlerini de elbette yapmaktayız.

Kelebek Bant uygulaması yapıldıktan sonra bantların kalma süresi ortalama 2,5-3 ay sürmektedir. Bu süre dolduğunda bantların yapışkan özelliği gitmektedir. Bundan sonra izleyeceğiniz yol Sach Saç Kaynak Merkezimize gelerek bantlar için ayda bir kere bakımı ücretsiz yapmaktayız.
Kelebek Bant sistemi uygulama süresi olarak da çok kısa bir kaynak sistemidir. Ortalama 100 gram uygulanacak bir saça 30 dakika içerisinde saçlarınızda Kelebek Bant Saç Kaynak sistemi tamamlanmış olacaktır. Tabi gramaj arttıkça uygulama süreside artmış olacaktır.

Kaynak uygulamalarımızın videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Saç Kaynak hakkında daha fazla bilgi için Çağrı Merkezimizi ya da WhatsApp Hattımızı arayarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 444 3 671 & WhatsApp: 0532 592 8842

 

kelebek bant fiyatları