Kelebek Saç Kaynak

saç kaynakMikro bant sisteminin en küçüğü ve bu aralar popüler olan Kelebek Kaynak sistemi.
Peki bu sistem nasıldır? Rahat mı, kullanışlı mı, kafanızda en küçük soruların kalmaması için ve ilk defa duyanlar, yaptırmak isteyenler için sizlere açıklayacağım.

Mikro Bant sistemi aslında eskiden var olan fakat yapılış olarak çok kullanışlı bir sistem değildi. Mikro Bant sistemini Sach A.Ş olarak revize ederek şuan en çok kullanılan sistem haline getirdik.
Eskiden Mikro Bandın Çin’den gelen ve saça uyguladıktan sonra çabuk düşen, kullanan kişiler içinde bu kötü bir etki bırakıyordu. Sach olarak bunu nasıl düzeltebiliriz ve müşterilerimizin bu kaynak sistemini daha fazla kullanmasını nasıl sağlayabiliriz gibi düşünceler içine girerek bir çözüme ulaştık.

Peki Kelebek Saç Kaynak Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Avantajları;
1. Maliyet olarak diğer sistemlerden daha uygun olmasına rağmen gayet kullanışlıdır.mikro kaynak
2. Toplamda iki buçuk üç ay kullanma süresi vardır. Fakat bu saçınızın yağ oranına ve saçınızın uzama hızına göre değişmektedir.
3. Bazı sistemlerde saç toplanmayabiliyor. Fakat bu sistemde saçınızı rahatlıkla toplayabilirsiniz.
4. Kısa saçlı bayanlarda bu sistemle saçlarına uygulama yaptırabilir.

Dezavantajları;

1. Eğer saçlarınız çok ince telli ise daha küçük bir tutamlar olan Kelebek Bant Sistemini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.
2. Saçlarınız yağ oranı fazla olduğunu varsayarsak yapılan sistemde saçlarınızdan daha erken sürede düşmeler olabilir fakat üzülmeyin merkezimizde ücretsiz aylık bakımlarımız vardır. Bu bakımlar sayesinde saçlarınızdan düşenleri ücretsiz olarak taktırabilirsiniz.
Uygulamalarımızı görmek istiyorsanız aşağıda uygulama videolarını paylaşıyoruz.

Sach

kelebek saç kaynak merkezi

kelebek saç kaynak fiyatları

Murat Kolukırık

Murat Kolukırık

Daha güncel ve daha fazla saç kaynak uygulamaları görmek istiyorsanız bizlere Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

• İnstagram sayfamız :  Sach Saç Kaynak Merkezi

 

Bir cevap yazın