Mikro Bant Saç Kaynak Nedir? Kimler için Uygundur? Nasıl yapılır?

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Saç Kaynak 1. kalite remy saçların transparan şeffaf bantlar ile özel olarak hazırlanmış saça kesinlikle zarar vermeyen EN İYİ SAÇ KAYNAK yöntemlerinden birisidir.  Mikro Bant Saç Kaynak 2000 yılından veri Amerikada Hollywood yıldızlarının saçlarını uzatmak için tercih etmiş olduğu Dünyanın En Lüks Saç Kaynak Ürünleri firması “VOGUE HAIR  EXTENSIONS ” Luxury Tape Hair Extensions serisi ile saç kaynağından en iyi saç kaynaklarını isteyenlere sunmaktadır.

Mikro Bant Saç Kaynak özellikle saçları çok ince telli ve zayıf olan kişiler için saçlarını hacimlendirmek ve uzatmak amacı ile son derece güveli bir saç kaynak yöntemdir. Saçlarınızda keratin ve boncuk gibi uygulamalar yapmadan GÜVEN ile kaynak yaptırabilirsiniz.  Mikro bant saç kaynak uygulaması şeffaf çif taraflı bantların saçlarınızda kalma süresi olan 6 ila 8 haftadır. Çifttaraflı bantların yapışkanlık etkisi bu süre sonunda azalmaktadır. 6 ila 8 hafta sonunda saçlarınızdan özel solüsyonu sayesinde kolayca çıkarılan mikro bnat saç kaynaklarınızın yapışkanlı çiftaraflı bantları yenilenerek yeniden takılmaktadır. Bu şekilde saçlarınıza güven içerisinde defalarca uygulayabileceğiniz bir saç kaynak yöntemidir.

Saçlarınızı uzatmak istiyorsanız ve saçlarınız çok zayıf ve hassas bir yapıya sahip ise size tavsiyem en iyi saç kaynak yöntemi MİKRO BANT SAÇ KAYNAK olacaktır.

Mikro Bant saç kaynağının saça uygulama süresi sadece 45 dakikadır, Diğer saç kaynakları ile kıyaslandığında sadece fön çektirme süresi kadar bir zaman zarfında uzun ve dolgun saçlara sahip olmuş olursunuz.

Mikro Bant Saç Kaynak uygulaması 4cm x 1cm çiftaraflı medikal bantlar ile hazırlanmış olan saç kaynaklarının saçlarınıza alttan ve üsten tost şeklinde yapıştırılması yöntemi ile yapılmaktadır.

Mikro Bant Saç Kaynak Fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

mikro bant kaynak saç before aftermikro bant kaynak saç before aftermikro bant kaynak saç before aftermikro bant kaynak saç before after

Mikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Siyah. Koyu SARIMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak Açık kumralMikro Bant Saç Kaynak sarıMikro Bant Saç Kaynak Dore Koyu Sarı-1Mikro Bant Saç Kaynak KahverengiMikro Bant Saç Kaynak Açık kumral