Mikro Saç Kaynak Sık Sorulanlar

Evet Mikro saç kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka bu bölümü okumalısınız.

Mikro Saç KaynakHerşey den önce şunu belirtmemiz gerekir . Bizim yapmış olduğumuz uygulamanın orijinal adı MİKRO KAPSÜL SAÇ KAYNAK dır. Mikro jel kaynak veya başka isimler yapılan kaynaklarla alakası yoktur. Genelde piyasada daha uygun fiyata yapılan ve Mikro kaynak adı altında bahsi geçen çoğu uygulamanı sonucu hüsrandır.
Gerçek bir Mikro kaynak uygulamasının fiyatı yapıştırıcısından dolayı daha yüksektir.  Saçlarınızın zarar görmesini istemiyorsanız aynı zamanda kaynak olduğu da belli olmasın istiyorsanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Toplam kullanım süresi sizin saçınızın uzama ile doğru orantılıdır. Saçlarınız çabuk uzarsa eğer yapılan kaynaklar da aşağıya doğru iner ve görünmeye başlar.
Genelde 3 ay ile 6 ay arası bir süreç diyebiliriz. Bu arada da birkaç adet dökülen veya düşenler olabilir . bunlarda bizim ücretsiz olarak size sunduğumuz aylık bakımlarda takılmaktadır.

Çıkartma işlemi basittir. Kendi özel çıkarıcı solüsyonu ile kolaylıkla çıkar. Fakat bunun haricinde hiçbir çıkarıcı ile çözülmez. Bunun için sach saç kaynak merkezi nde çıkartabilir veya çıkarıcısını satın alabilirsiniz.

Bir çok firma daha uygun a aldıkları Çinden getirttikleri malzemeler yüzünden piyasadakötü uygulamalara , internet üzerinde de doğru olmayan yanlış bilgilere sebebiyet vermektedir.
Sach Saç kaynak merkezi olrak yapmış olduğumuz uygulamanın her zaman arkasındayız. Avantajları ve Dezavantajlar ne ise hepsi teker teker anlatımakta, kullanımında zorlanacak olan kişiler ise uyarılmaktadır.

Murat KolukırıkKısacası saçlarına özen gösterin biri iseniz Mikro  kapsül saç kaynak yöntemini sizlere tavsiye ediyoruz.

Diğer uygulamalarımız :

  • Boncuk Saç Kaynak
  • Keratin Saç Kaynak
  • İtalyan keratin saç kaynak
  • Tres Saç Kaynak
  • Örgü Saç Kaynak
  • Nano Saç Kaynak
  • Peruk
  • Nanofilament

Randevu ve detaylar için 444 3 671 Merkezimizi arayabilirsiniz.

sach saç kaynak merkezi

Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.
Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos

Murat Kolukırık Saç Kaynak Uygulama Videoları

2 Yorumlar
  1. Merhaba saçımıza mikro kaynak yaptırdıktan bir süre sonra bakıma gelmek gerekiyor ya o zaman kaç para ödememiz gerek

Bir cevap yazın