Platin Saça Mikro Kaynak Saç

Ben saç kaynak uzmanınız Murat Kolukırık sizlere bu sefer size platin renk saç kullanan bir müşterimizin sürekli oryal ile açılarak boyanmış ve açma boyama işlemlerinden dolayı saçları oldukça yıpranmış hatta yanmış bir saça uygulanan Mikro Saç Kaynağından bahsedeceğiz. Melek hanımın saçları sürekli açma boyama işleminden yıpranmış ve aşağıda göreceğiniz üzere de saçları kopmuştu. Bize geldiğinde daha önceleri boncuk saç kaynak kullandığını mikro saç kaynağı daha önce kullanmış olan bir başka müşterimizde görerek çok beğenmiş ve artık güzel hollywood yıldızlarının seçimi olan mikro saç kaynağını denemek istediğini söyledi.

Mikro Saç Kaynak Platin Saç Rengi İle Muhteşem.

Melek hanımın saçlarına yaklaşık olarak 150 gram AAAAA Grade Remy Platin Renk mikro sistem kaynak uygulanmıştır. Uygulama sonunda çok memnun kalan senelerce kaynak saç kullandığı için artık kaynak saç kullanıcısı olarak uzman olan Melek  hanım işlem sonunda “Murat Bey Ellerinize Sağlık Mükemmel Bir İş Çıkardınız, beni memnun ettiniz” diyerek memnunniyetini dile getirmiştir. Saç kaynak kullanımı konusunda uzman olan kaynak kullanıcıları tarafından KUSURSUZ bulunan saç kaynak uygulamalarımız ile zor beğen kişilerin tercihi olmak bizi mutlu ediyor.
En iyi saç kaynakları için uygulamaış olduğumuz taklit edilemez tekniğimiz ile sadece mükemmeli isteyen misafirlerimize uygulamış olduğumuz “Micro Hair Extensions  ve Nano Hair Extensions”  Saçlarda neredeyse görünmeyen belli olmayan en son sistem Mikro Saç Kaynak uygulamasını kendisine önerdik. Hem yıpranmış saçları daha fazla zarar görmeyecekti hem de saçlarını bir anda uzatmış olacaktı.
Hemen saç kaynağını yapmaya başladık. Ortalama 150 gr civarında kaynak saç eklendi. Aşağıda yapılan işlemleri görebilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Fiyatı için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

LÜTFEN FOTOĞRAFLARI TIKLAYARAK BÜYÜK HALİ İLE YAKINDAN İNCELEYİNİZ. KAYNAKLARIN ÇOK YAKIN ÇEKİMDE BİLE KAYNAK EK YERLERİNİN SAÇLAR TOPLANDIĞINDA BİLE BELLİ OLMADIĞINI KENDİ GÖZLERİNİZ İLE GÖRÜNÜZ.

Kısa Saça Mikro Saç Kaynak  Platin Öncesi ve Sonrası

Saç Kaynak Merkezi

Saç Kaynak Merkezi

Saç Kaynak Merkezi

Mikro Saç Kaynak Platin

Mikro Saç Kaynak Platin

Mikro Saç Kaynak Platin

 

2 Yorumlar
  1. cok guzel ve hıc bellı olmuyor kaynak oldugu süper gercekten..

    • Teşekkür Ederiz bizde , bu son Sistem Mikro Saç Kaynak ..
      saygılar,
      sach saç kaynak merkezi 444 3 671

Bir cevap yazın