Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Saç Kaynak MerkeziEn son mikro Saç kaynak yaptığımız müşterimizin resimlerini sizlerle paylaşmak için bu yazıyı yazıyoruz.
Kendisi ince telli saçlara sahip   , bu neden saçlarına hem hacim kazandırmak için hem de uzatmak için en son sistem olan Mikro saç Kaynak yaptırmak istedi.

Biz mikro saç kaynağı ücreti söylerken ortalama gramaj olan 100 gr üzerinden fyat veriyoruz. Genelde 100 gr ortalama bir gürlükteki saç için ideal oluyor ve yetiyor. Ama saçları hacimli ve yoğun ( kıvırcıklar için de aynı )  olan kişilerde 100 gr ı aşıyor. Hatta saçlar çok kısa ise bu 200 gr yada 250 gr ı bile bulabiliyor.

Bunun için aşağıda resmi olan müşterimiz gibi bir ön görüşme yapmaya saç kaynak merkezimize gelebilişiniz. Telefonla alınan bilgiler bazen yanlış anlaşılabiliyor. Örnek veriyorum : 100 gr için fiyat veriyoruz ama saçınıza takılacak miktar 120 gr diyelim bunu direkt olarak telefonda maalesef anlayamayız.

Aşağıda resimleri olan müşterimiz daha öncesinden saçını görmemiz için bize geldi. Uygulama ve fiyat hakkında net bir bilgi aldı . Başka bir güne randevu ayarlayıp sonrasında da saç kaynak işlemini yaptırdı.
Böyle olunca inanın sonuç daha iyi oluyor.

Eğer siz de İstanbul da  iseniz  Bakırköy deki Sach Saç Kaynak Merkezimize bekleriz.

Daha detaylı bilgi için arayınız. 444 3 671

Kaynak Saç

Saç Kaynak


Bir cevap yazın