Mikro Saç Kaynak Yapan Yerler ve Mikro Kaynak Saç Uygulaması Hakkında.

Mikro Saç Kaynak Yapan Yerler elbette bu özel uygulamanın eğitimini alarak ve sertifikasına sahip olan yerlerde uygulanmalıdır. Peki, mikro kaynak saç nedir? diye soranlara kısaca söy uygulaması geçmişten günümüze kadar en iyi ve en son sistem bir kaynak saç uygulamasıdır. Diğer kaynak çeşitleri ile kıyaslandığında boncuk kaynak, keratin kaynak gibi uygulamalardan çok daha ince kürdan inceliğinde, saçların arasında belli olmaya ve saçta görünmeyen bir yöntemdir. Saçta kalıcılık süresi diğer saç kaynakları gibi 3 ay ila 6 aya arasından saçın uzama hızına bağlı kullanılanilmektedir. Tavsiye ettiğimiz ideal süre 4 ay. Bütün kaynak saçlarda ilk bir buçuk aylık dönemde saç diplerinde her hangi probelem olmadan kullanabilirsiniz. Ancan 45 günlük süreden sonra saçlarının dipleirni kontrol ettirmeniz ve uzayan kısa saçların bakımının yapılması gerekir. Bu kaynak saçın diplerinin bakımı merkezimizde yapılan kaynaklar için ücretsizdir.

Saçları kısa olan ve saçlarını uzatmakta zorlanan kadınların yüzünü güldüren bu uygulama sayesinde Saç Kaynakları artık daha doğal ve daha iyi görünecek.
Evet görüntüsünün yanı sıra bir de sağlık boyu var işin. Örneğin yanlış  ve hatalı bir uygulama sonucunda saçlara kaynak yapayım derken zarar verebilirsiniz.

Özellikle fırsat siteleri aracılığı ile düşük kalite Non Remy ve hatta farklı karekterdeki saçların karışımı ile elde edilmiş olan kaynak saçlar, yanlış mikro kaynak saç yapıştırıcıları , sertifikasız bilinçsiz uygulayıcılar size daha büyük sorunlar çıkarabilir.
Sach Saç Kaynak merkezi olarak Saç Kaynak Eğitimleri düzenlemekteyiz. Yurt dışından ve Türkiye nin her yerinden Mikro Saç Kaynak Yapan Yerler Saç Kaynak Kursları ve ciddi Eğitim almaya merkezimize gelen ve bu iş için gerekli Sertifikasını alan kişiler bilinçli uygulayıcıdırlar.

Mikro Saç Kaynak Nasıl Çıkarılır?

Saç kaynağı kendi özel çıkarma tekniği ve çıkarıcı solüsyon “Hair Extensions Remover” ile ve hiç zorlanılmadan istediğiniz zaman çıkarılabilir. Bu uy Bakımı :
Her hangi ekstra bir bakım yapmanız gerek yoktur.  Sadece ayda 1 kez saçlarınızın aralarının açılıp bakılması ve taranması gerekir.

Doğru yapılmış bir uygulamayı bir müşterimiz üzerinden doğallığını size sunuyoruz.  Saçlarınıza kalite 100% Doğal Remy Ham Saç ile imal edilmiş kaynaklar satın alarak kuaförünüzde yaptırmak istiyorsanız Kaynak Saç Fiyatları web sitemizden inceleyerek 444 3 671 nolu telefon ile kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz. Yada kaliteli bir saç kaynak merkezinde uygulama yaptırmak için saç kaynak fiyatları    burada.

 

Mikro Saç Kaynak Yapan Yerler

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak Yapan Yerler

Mikro Saç Kaynak Yapan Yerler

Mikro Saç Kaynak

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynak

saç kaynak istanbul

Saç Kaynağı

Sizi de Bekleriz, Buyrun …

Saç Kaynak Merkezi

15 Yorumlar
 1. Gorunmeyen kaynak uygulamasi var mi ? Ozellikle sacin on taraflarini uzatmak icin en uygun yontem.tsk ederim .

  • Evet Görünmeyen saç kaynak uygulaması mevcut. Saçlarınızın önlerini istediğiniz gibi uzatabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 444 3 671 numarayı yada 0532 592 88 42 arayabilirsiniz.

 2. Acaba Ankara’da şubeniz varmı?

  • Merhabalar Ankara da şu an için şubemiz yok malesef 🙂
   Sevgiler

 3. orduda şubeniz varmı?

 4. Eskişehirde şubeniz varmı

 5. Merhaba saclarım seyrek ince telli ve kısa bu tıp saca gorunmez kaynak uygulaması yapılır mı yapılırsa fıyatını ogrenebilirmiyim ?

  • Merhaba,
   Saç kaynak fiyatları için 444 3 671 ya da 0532 592 88 42 numarayı arayınız.

   • görünmeyen kaynaktan derken neyden bahsediyosunuz kaynağın ismi nedir?

 6. Iyi aksamlar sivasta. Subeniz varmi ?

Bir cevap yazın