Mikro Saç Kaynak Nedir ?

Mikro Saç Kaynak saç uzatma sistemleri içinde en sağlıklı, saçta kaynak olduğu belli olmayan çok ince ( kürdan inceliğinde ) ve daha ince yapılmakta olan çok özel bir saç kaynağı tekniğidir.

Mikro saç kaynak yöntemler ininde kendi içinde farklı yöntemler ile yapılabilmektedir. Mikro saç kaynak tekniklerinden en çok bilinenlerinden bir tanesi Mikro Bant Saç Kaynak, Mikro Kapsül Saç Kaynak ve Extend Magic Mikro Saç Kaynak yöntemidir. En iyi saç kaynak yöntemlerinden birisi olan mikro saç kaynak hal arasında çok iyi bilinmesine rağmen saç kaynak eğitimi almış profesyonel uzmanlar tarafından eğitilerek yapılması gereken mikro saç kaynak ne yazık ki Türkiye de sadece SACH ® SAÇ KAYNAK MERKEZİ tarafından yapılmaktadır.

mikro saç kaynak

Mikro saç kaynak uygulaması ortalama olarak 3- 4 saat sürmektedir. Bu süre saçınıza kaynakların çok ince ve küçük kaynaklar olarak yapılmasına yeterli bir süredir. Saç kaynak merkezimiziz ziyaret eden misafirlerimize saç kaynağına başlamadan önce uygulanacak mikro saç kaynak yöntemi ile alakalı bilgi, verilmekte ve saçlarınıza bir kaç adet mikro saç kaynak takılarak bir kaç kullanarak saç kaynaklarını denemeniz sağlanmaktadır. En sağlıklı ve doğru kararı bu şekilde alabilirsiniz. Mikro kaynak saç uygulaması saçınıza uygulandıuktan sonra saçınızda kullanma süresi diğer saç kaynak sistemleri ile aynıdır.

Mikro kaynak uygulamalarının amacı saçınızda daha ince ve seffaf görünmez saç kaynakları yapmaktır. Mikro kaynaklarınızı yaptırdıktan sonra ayda bir kez saçlarınızı kontrol ettirmelisiniz. Genellikle ilk 45 günlük süre içer,isinde saçlarınızda her hangi bir sorun olmaz. Saçlarınızızın cinsi yağlı ise yapılacak olan saç kaynak yöntemi saçınızdan daha çabuk bir şekilde kayabilir. Bu yüzden mikro kaynak veya her jangi bir yöntem ile kaynak yaptırmak istediğinizde saç kaynak merkezine saçlarını normal olatrak sürekli kullandığınız yöntem ,ile saçlarınızı uzatabilir, dolgunlaştırabilirisiniz.

Murat Kolukırık

Murat Kolukırık

Mikro Saç Kaynak Uygulamalarımızdan Bazıları.

Türkiye nin ilk Saç Kaynak Çağrı Merkezini arayarak , hem bilgi hem de randevu alabilirsiniz.
Sach Saç Kaynak Merkezi 444 3 671

Uygulamalar ;
Murat Kolukırık & Berat Kolukırık
Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.

  • Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
  • İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
  • Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
  • Vimeo  : http://vimeo.com/sackaynak
Murat Kolukırık Sach AŞ

Murat Kolukırık Sach AŞ

MİKRO SAÇ KAYNAK

En iyi Saç Kaynağı

Mikro kaynak saç

saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Videoları