Nano Saç Kaynak Yaptıranlar

nanofilament saç kaynakSach Saç Kaynak Merkezimizde birçok kaynak çeşidi mevcut. Fakat bayanların saç yapısına şekline kısalığına, uzunluğuna gibi saç kaynak uzmanlarımız tarafından en uygun kaynak sistemi önerilmektedir.
Saçları kısa olan bayanlara çoğunlukla Mikro Kaynak veya Nanofilament Saç Kaynak önermekteyiz.

Merkezimize birçok müşteri gelmekte ve saç yapıları bazılarının aynı bazıları ise daha farklı. Her kişiye aynı sistemi önermemekteyiz.
Özellikle Kemoterapi gören genç bir kızımızın videosu da çok dikkat çekmişti. Merkezimize gelen yurt dışı ve yurt içi misafirlerimiz bu umutlarını bağlayarak geliyorlar. Gelen misafirlerimizi şu zamana kadar hiç yarı yolda bırakmadık.

Merkezimize Almanya’dan misafirimiz geldi. Saçlarının önlerinde dökülmeler vardı aynı zamanda saçları da kısaydı. Saç kaynak uzmanlarımız tarafından en uygun kaynak sistemi olan Nanofilament Saç Kaynağını önerdiler.
Misafirimizin rahatsız olmaması için saçlarının ilk halini çekmedik. Kaynak başladığı zaman ortalarında yani çalışma esnasında birkaç fotoğraf çektik. Uygulamanın bittiğinde Almanya’dan gelen misafirimiz bizim için kısa bir röportaj verdi. Kendilerine bur dan tekrardan teşekkür ediyoruz. Saçlarını güzel günlerde kullanmasını diliyoruz.

Eğer saçlarınızın uzun olmasını istiyorsanız ya da saçlarınızda sağında, solunda, arkasında veya önünde dökülmeler varsa merkezimize gelip saç kaynak uzmanlarımız tarafından saçlarına en saç kaynak yaptıranlaruygun saç kaynak sistemini sizlere söylemektedirler.
Saçlarınız çok kısa ise Nanofilament Saç Kaynak çok küçük tutamlarla saça uygulandığı için saç kaynak uzmanlarımız tarafında da önerilmektedir.

Daha detaylı bilgi için Merkezimizi arayarak, Saç Kaynak Danışmalarımızla görüşebilirsiniz.

Saç Kaynak Fiyatları için ise sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Çağrı Merkezimiz 444 3 671 & WhatsApp Hattımız 0532 592 88 42

 

nano saç kaynak yorumları

çıt çıt saç fiyat

Bir cevap yazın