Nano Saç Kaynak

nanofilament saç kaynakMerkezimiz tarafından uygulanan ve patenti yine bize ait bir kaynak yöntemidir.
Nano saç kaynak ile ilgili aklınıza takılan ve merkezime gelen en Sık Soruları bu sayfada paylaşacağız.
1 – Kimler için Uygundur
2- Toplam kullanım süresi
3- Uygulama Süresi
4- Maliyeti
5- Dezavantajları var mıdır

Öncelikle ilk soru ile başlayalım
1 – Kimler için Uygundur: bu sistem saçları çok çok kısa olan kişiler için daha uygundur. Özellikle kemoterapi sonrası saçları yeni uzamaya başlayan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir.
Ya da saçları bir türlü uzamayan kişiler içinde hassas bir sistemdir.
Bunun haricinde saç koparma rahatsızlığı olan ya da kısmı olarak kelleşme yaşayan kişiler için de vazgeçilmez bir sistemdir.

2- Toplam kullanım süresi: Biz ortalama 3 ay kadar bir süre vermekteyiz. Daha fazla kullanım için saçlarınızın uzama hızının düşük olması lazım . Eğer saçları çabuk uzayanlardansanız en fazla bu kadar kullanabilirsiniz. Daha erken dökülmeler de olabilir, bunları Ayda 1 kez çağırmış olduğumuz bakımlarda ücretsiz olarak takabiliyoruz.

3- Uygulama Süresi: Ortalama uygulama süresi 100 gr bir saç için 3 Buçuk saattir. Gramaj arttıkça aynı orantıda uygulama süresi de artacaktır.nano saç kaynak fiyatları

4- Maliyeti: Gerçek saçlar bizim için altın niteliğindedir. Bu yüzden maliyeti yani fiyatlandırılması gramaj üzerinden yapılmaktadır.
100 gr: Standart ölçüde ve standart baş büyüklüğünde bir kişi için yeterlidir.
150 gr: Biraz dolgun ama standart baş ölçüleri için geçerlidir.
200 gr: Yoğun bir görüntü sağlar ama fazla uzun olamaz.
250 gr: Hem yoğun hem uzun saçlar.
300 gr: Saçı 1 cm ya da 2 cm kısalığında olan kişilerin için kafa yapısının dört bir yanını saran yoğunlukta ve uzunlukta demektir.

5- Dezavantajları var mıdır: Bu sistemin tek dezavantajı uygulamalar çok uzun sürer. Çünkü takılan saçlar kürdan çubuğu inceliğinde tek tek saçınıza adapte edilmektedir. Uzun bir uğraş ve emek ister. Sabır ister; Hem uygulayıcıya hem de uygulatana.

Sach sizi bilgilendirmeye devam ediyor.
Aşağıdaki videoları izleyerek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Randevu için ise Çağrı Merkezimiz 444 3 671

 

nanofilament

 

Bir cevap yazın