Saç Kaynak Modelleri

Bu sayfanın başlığı altında

Mikro saç kaynakSaç kaynak merkezimizde uygulama yaptıran müşterilerimizin öncesi ve sonrası fotoğrafları ( izin verenlerin ) var ise de videoları yer alacaktır.
Genelde saç kaynak uygulaması yapan çoğu salon web sayfalarında yabancı görselleri paylaşıp dururlar , kendi yapmış oldukları uygulamalardan ziyade bu şekilde fotoğraflar paylaşırlar.
Ama biz Sach saç kaynak merkezi olarak bizzat bizim yapmış olduğumuz uygulamalar için ayrı bölümler açıyoruz.
Her bir müşterimizi , neden saç kaynağı düşündüğünü ve tereddütlerine de sizlerle paylaşıyoruz ki sizin aklınızdan geçen sorular da cevaplansın.

Yani biz de her şey homojen ve açık .

 • Her saça kaynak yapılır mı ; Evet 1 cm den uzun olan her saça kaynak saç takılır.
  Kısa saça kayna olur mu ; Yapılır , evet .
  Uygulama ne kadar sürer ; Sach Saç kaynak merkezi olarak 14 farklı saç kaynak sistemi uyguluyoruz , hepsinin uygulama süresi farklı.saç kaynak
  Çıkarmak istediğim zaman saçlarıma zarar verir mi ; Hangi saç kaynak sistemi olursa olsun hepsinin sağlıklı şekilde çıkarma işlemleri var.
  Kullanım süresi ne kadardır ; Tüm kaynak sistemlerinde saçınızın uzama hızına göre 3 ay ile 6 ay arasında kullanım süresi vardır.

Bütün bu sorularınızın geniş detaylarını ve cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bundan sonrası için müşterilerimizi ; yani Saç Kaynak Modellerimizi görmek istiyorsanız bu bölüm altındaki diğer sayfaları inceleyebilirsiniz.
Saç kaynak fiyatları için ( Türkiyenin ilk saç kaynak danışma hattı ) 444 3 671 çağrı merkezimizden bize ulaşabilir , uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Bir sonraki müşterimiz olmak isterseniz , sizleri de bekleriz.

Bizi daha yakından takip etmek için tıklayabilirsiniz.

 • İnstagram : http://instagram.com/sackaynak#
 • Youtube    :  https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
 • Facebook  : https://www.facebook.com/SachSacKaynak

saç kaynak modelleri