Saç Kaynak Videoları

kısa saça kaynakŞimdi size Saç Kaynak uygulaması için Tekirdağ dan İstanbul a Merkezimize gelen Gizem hanımdan bahsedeceğiz.

Artık bizim bu köşemiz meşhur oldu diyebiliriz.

Bu yazımızda ve web sitemizin başlangıç da yer alan yazılar; bize gelen ve saç kaynağı yaptıran müşterilerimizin hikayelerinden bahsediyoruz. Eğer onlar için problem olmuyorsa öncesi ve sonrası resimlerini çekip hatta video yapıp sizlerle paylaşıyoruz.

Genelde çoğu saç kaynak merkezlerinin sitelerinde birkaç yabancı uzun saç görseli bulunur ve kendi yapmış oldukları çalışmaları paylaşmazlar.
Ama bizim yaptığımız işlere çok güvendiğimiz için gönül rahatlığıyla sürekli olarak ( izin aldıklarımız ) müşterilerimizin uygulamalarını sizlerle paylaşıyoruz , paylaşmaya da devam edeceğiz.

Evet tekrar gelelim Gizem hanıma
Gizem hanım öncelikli olarak arkadaşının tavsiyesi üzerine bize ulaşmış ve telefon numaramızı almış. Yani öncelikli olarak telefonda bir görüşme yaptık.
Kendisi saçlarının çok kısa olduğunu ve araştırırken kısa saça kaynak yapılmadığını daha doğru yapanı görmediğini bize söyledi.
Bizde yapılabileceğini ve sorun çıkmadan gayet rahat kullanabileceğini söyledik. saç kaynak
Sonrasında randevu aldı ve bir Pazar günü saç kaynak merkezimize geldi.
Kendi saçları en uzun olanı 5 cm en kısası 1 cm olmak üzere iki farklı boydaydı.

Bizde kendisi için ancak Mikro saç kaynağının uygun olacağını belirttik yalnız normal saç kaynaklarına göre 2 katı saç takılması gerektiğini belirttik.
Normal saçlarda yani enseye kadar uzun olan saçlarda  ; ortalama 100 gr ile 150 gr arası saç giderken , çok kısa saçlarda bu durum 200 gr  ile 250 gr arasında oluyor . Çünkü saçın her yerine homojen bir şekilde kaynak saçları dağıtmak gerekiyor.

Gizem hanım da bunu kabul etti ve işleme başladık.

Aşama aşama öncesi sonrası fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz , bir de en sonun kaynak saç videosu ekliyoruz.
Arık nasıl göründüğüne siz karar verin ..

Bu arada saç kaynak fiyatları ve mikro saç kaynak yapan yerler için tıklayınız.

Sizleri de sach saç kaynak merkezimize bekleriz.

444 3 671

Mikro saç kaynak

saç kaynağı

Gizem in saç kaynak uygulama videosu

2 Yorumlar
  1. bende mikra saç kaynak yaptrmak ıstıyorum ama antalya da varmısınız benımde aclarım çok ince telli ve zor uzuyor kaç seneden beri omzumdan aşşagıya ınmedı bır turlu o yuzden bıl gı verırsenız çok sevınırım.ben antalyanın gazipaşa ılçesındeyım en yakın adresleri gönderırmısınız

Bir cevap yazın