Saç kaynak

sach saç kaynak merkeziSaç kaynak uygulamaları uzun saçlara sahip olmak isteyen kadın ve erkek herkesin baş vurduğu yöntemlerden biridir. Saç kaynak yöntemi ile saçlarınızı 45 dakika ila 4 saat gibi kısa bir süre içerisinde istediğiniz uzunluk ve yoğunlukta saçlarınızı uzatabilirsiniz. Elbette saç kaynak sistemleri içinde birbirinden farklı saç kaynağı yöntemleri ile saçlar uzatılabilmektedir. Dilerseniz bu saç kaynağı yöntemlerine bir göz atalım.

Saç kaynakları kendi içinde saça yapıştırma, sıkıştırma ve klips tokalar ile olmak üzere faklı yöntemlerde yapılabilmektedir. Bu yöntemlerin en eski ve bilinen şekli boncuk kaynak saç diye adlandırılmaktadır. Boncuk kaynak uygulaması ardından ortaya çıkmış olan keratin kaynak sistemi saçta daha esnek ve estetik bir görünüm vermek için sonraki seçimi olmuştur.

Bu iki saç kaynak yöntemini karşılaştırmak istersek her ikisinindi birebirinden farklı yönleri ile tercih sebebi olacağını görürüz. Zaman geçtikçe gelişmekte olan teknolojik imkanlar saç kaynağında en kalıcı, en ince ve en sağlıklı saç kaynağı ile saçlarınıza zarar vermeden saç kaynağı yapmanın yöntemini sunmuştur. Bu yöntemin adına Mikro Saç Kaynak yöntemi denilmektedir.

Saç kaynakları içinde bu iki ünlü saç kaynak yöntemi dışında alternatif olarak piyasaya giren Mikro Kaynak Saçlar ile saçlarını yaptırmayı düşünmeyen kişileri bile heyecanlandıran bu yöntem ile saçlarınızda belli olmayan kaynak saçlar yaptırmak mümkündür.Murat Kolukırık

Kaynak Saç Çeşitleri

  • Boncuk Kaynak

  • Keratin Kaynak

  • Mikro Saç Kaynak

  • Tres Saç Kaynak

saç kaynak merkeziKaynak saç çeşitleri saçlarınızın yapısına uygun tercih edilmeledir. Her saçın yapısı biribirinden farklıdır, ince telli, kalın telli, düz, dalgalı veya kıvırcık hatta kuru veya yağlı saçlar hepsi ışık yansımasında parlak veya mat olmak üzere farklı çeşitlerdedir. Saçlarınıza en doğru saçı seçerek takma ise bir saç kayak uzmanının işidir. Eğer doğru teknik ile doğru saç yapsı seçimi yapılırsa sonuç mükemmel olacaktır. Mükemmel bir saç kaynağının sırrı doğru saç seçimi ile kombine edilmiş olan tekniktir.  Saçlarınızda en doğğru saç seçimi ve kaynak tekniği için kaynak uzmanımız Murat Kolukırık tan ön görüşme yapmak için ücretsiz randevu alınız. Saçlarınıza uygun kauynakla yöntemini size tavsiye ettikten sonra saçlarınıza bir  kaç adet yapacağı denemelik kaynak saçları bir kaç gün kullanarak test edebilir ve saçınıza uygun en iyi yöntemi bu şekilde seçebilirisiniz.

Saç kaynak uzanımızdan randevu almak için 444 3 671 nolu telefondan yada iletişim bölümünden adresimize ulaşabilirsiniz.

Mikro kaynak saç yöntemi ise kendi içinde farklı malzeme ve makineler ile yapılabilmektedir. Mikro kaynak saçlara ayrı bir sayfada göz atacağız. Mikro Saç Kaynak yöntemlerini incelemek için tıklayınız.

MURAT KOLUKIRIK

MURAT KOLUKIRIK

sac kaynak sarı

Saç Kaynak Videoları ;