Saçınıza Kaynak Uygulamalar Zarar Verir Mi?

gerçek saç kaynaklarıSaç kaynak uygulamaları birçok yerde yapılmaktadır. Aynı zamanda saç kaynak uygulamaların bir sürü çeşitleri mevcuttur. Önemli olan saçlarınıza yapılacak olan kaynakların uzmanlar tarafından doğru bir teknik ile yapılmasıdır ve saç kaynaklarının %100 Gerçek İnsan Saçı olmalıdır. Saç kaynakların birçok çeşidi ve fiyatları bulunmaktadır. Bunun için araştırmalarınız iyi olmalı ve standarttan aşağı bir fiyat varsa eğer emin olun saçlarınız daha fazla zarar görebilir ve daha yüksek maliyetlerle kaynak yaptırdığınız yerden çıkarsınız.

Saç kaynakların kendi saçınıza kesinlikle bir zararı yoktur. Merkezimizde 14 farklı kaynak uygulamaları mevcuttur. Bunlardan birkaçı ısı ile yapılırken diğerleri ise bant sistemi ile saçlarınıza uygulanmaktadır. İki kaynak uygulamasının da kesinlikle saçınızın sağlığını bozmamaktadır.

Müşterilerimizin bize sorduğu sorulardan biri ise saçlarda dökülme yapar mı?

Saçlarınız kaynak yaptırsanız da yaptırmasanız kökü zayıflayan saçlar dökülmekte ve yerine yeni çıkmaktadır. Kaynak yaptırdıktan sonra çıkarma işleminde aslında sağlam saçlarınız saç kaynak merkezi istanbuldökülmemektedir. Zayıf olan saçlarınız kaynak çıkarılırken düşmektedir.

Size uygun kaynak uygulamasını merkezimizde saç kaynak uzmanlarımız tarafından size en uygun sistem sunulmaktadır.

En pahalısı iyidir ya da en ucuzu olsa da olur demeyin çünkü saçlarınızdan olabilirsiniz. En iyi yöntem merkezlere bakmak ve internetten araştırmaktır.

Murat KOLUKIRIK

Daha detaylı bilgi ve Saç Kaynak Fiyatları için arayabilirsiniz

Çağrı Merkezi 444 3 671

WhatsApp Danışma Hattı 0532 592 8842

Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.

  • Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
  • İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
  • Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
  • https://vimeo.com/sackaynak/videos

 

saç kaynakları nedir

saç kaynak merkezi bakırköy

Bir cevap yazın